European Industrial Shoe Maker

Celem projektu “SHOES MADE IN EU” jest opracowanie profilu zawodowego obuwnika dla wykwalifikowanych pracowników, przy zagwarantowaniu wysokiego poziomu “zatrudnialności” jego uczestników. Przełoży się to na wzmocnienie europejskiego przemysłu obuwniczego, zwłaszcza pod kątem jakościowym i innowacyjnym.

WIĘCEJ O PROJEKCIE

PRZEGLĄD TREŚCI

Przejrzyj zawartość kursu “SHOES MADE IN EU”.

ZOBACZ WIĘCEJ


PLATFORMA SZKOLENIOWA

Zaloguj się do platformy szkoleniowej “SHOES MADE IN EU”.

ZOBACZ WIĘCEJ


Więcej o projekcie “SHOES MADE IN EU”

Więcej na temat genezy projektu, grup docelowych i przyjętych założeń.

ZOBACZ WIĘCEJ


INNOWACJA

Kurs «European Industrial Shoe Maker» charakteryzuje się innowacyjnym podejściem do tematu. Program skupia się na procesie inżynierii i produkcji, z uwzględnieniem nowych materiałów, procesów i technik. Jest pomyślany jako szkolenie w miejscu pracy, ze szczególnym uwzględnieniem praktycznego doświadczenia i najnowocześniejszych rozwiązań tak, by kursanci mogli posiąść rzetelną wiedzę teoretyczną.

CZYTAJ WIĘCEJ

KIM JESTEŚMY

Konsorcjum projektu składa się ze znanych i cenionych europejskich ośrodków szkoleniowych, instytutów badawczych, ekspertów z szeroko rozumianej branży obuwniczej, specjalistów eLearningowych i ECVET, a także doświadczonych managerów.

BĄDŹ Z NAMI W KONTAKCIE

Możesz skontaktować się z nami w każdej chwili za pomocą poniższego formularza. Odpowiemy na twoją wiadomość w przeciągu 5 do 48 godzin. Aby wysłać do nas wiadomość, wypełnij wymagane pola, a następnie wybierz przycisk “Wyślij”.

     

    Współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+